Головна Освіта Для володимирських вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва провели навчання

Для володимирських вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва провели навчання

1540

31 жовтня консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Стасюк та директором Володимирської дитячої художньої школи імені М. Рокицького Катерина Юрчук провели навчання за програмою підвищення кваліфікації для вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва на тему «Розвиток креативності дитини засобами нетрадиційних технік зображення».

Чим зацікавити дітей, яким чином залучити до образотворчого мистецтва, як поєднати мистецьку діяльність з вихованням національно-патріотичної свідомості дітей. На ці питання шукали відповіді учасники навчання. Педагоги поглибили свої знання та вміння з питань використання нетрадиційних технік виконання творчих робіт, ознайомились з формами поєднання різних образотворчих технік, кольорових рішень в одному творчому проєкті.

У дитячій художній школі створено музей засновника цього навчального закладу Миколи Букатевича. Директор Катерина Юрчук провела для присутніх змістовну екскурсію, ознайомила з експонатами, картинами, життєвим та творчим шляхом цього художника, педагога. Консультантка Центру Оксана Стасюк ознайомила з постаттю художника УПА Ніла Хасевича, який внесок в національну-визвольну боротьбу він зробив, наголосила на удосконаленні форм національно-патріотичного виховання учнів на уроках мистецьких дисциплін.

Також педагоги взяли участь у майстер-класі «Змішана техніка. Декоративний птах» та спробували власноруч втілити на практиці набуті знання, адже від початку повномасштабної війни з росією саме дитячі малюнки, вироби, листівки, відправлені на фронт нашим захисникам,  здатні підняти бойовий дух та настрій та змотивувати до перемог.