Головна Освіта Керівництво Володимирської міської ради запрошує молодь на стажування

Керівництво Володимирської міської ради запрошує молодь на стажування

851

Якщо ви цікавитеся життям громади та хочете ознайомитися зі специфікою роботи в органах місцевого самоврядування – запрошуємо на стажування до Володимирської міської ради. Програма стажування молоді у Володимирській міській раді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасниками можуть стати молоді люди від 18 до 35 років, які пройдуть конкурсний відбір (на основі анкети та індивідуальних співбесід) і готові до проходження стажування впродовж десяти робочих днів по 3-4 години в день.

Програма стажування включає:
· ознайомлення з профілем громади та структурою ради та її виконавчих органів,
· вивчення специфіки роботи виконавчих органів ради,
· знайомство та спілкування з керівництвом громади,
· долучення до підготовки важливих документів,
· участь у робочих засіданнях та нарадах,
· пізнання особливостей співпраці громади з проєктами міжнародної технічної допомоги,
· планування та допомога в організації заходів соціального згуртування,
· підтримка в освоєнні азів місцевого самоврядування та цікаве спілкування.

Дедлайн подачі заявок: 20 квітня 2023 року. Зверніть увагу, що відбір кандидатів здійснюватиметься в міру надходження заявок. Тому, заповнюйте анкету якнайшвидше за посиланням https://forms.gle/uBwTCRUmoYArLzTG9

Детальніше ознайомитися з порядком стажування можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1_kvX2GyHIjHJBJOrdz9KcFJZx_YDS3c_/view?usp=share_link

У разі додаткових питань, пишіть на пошту: vol.vol.molodsport@gmail.com або телефонуйте за номером (03342) 2-36-28 (відділ молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради).