Головна Освіта Лідер не той, хто подав ідею, а той, хто її реалізував: учасникам...

Лідер не той, хто подав ідею, а той, хто її реалізував: учасникам тренінгу у Волинській області «Молодіжний працівник» вручили свідоцтва

1429

Документи про проходження навчання отримали молоді та вмотивовані волиняни. Ті, хто реалізовує молодіжну політику в Луцькій, Боратинській, Ковельській, Рожищенській та Липинській громадах, представники молодіжних центрів, громадських організацій, члени та членкині молодіжних рад навчальних закладів.

Свідоцтва про проходження тренінгу вручили заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

«Сьогодні про кожного з Вас можна говорити лише з гордістю. Ви – рушійна сила Волині, справжні патріоти своєї держави, – сказав Юрій Гупало, вітаючи учасників заходу. – Усе те, що ви отримуєте під час навчань та тренінгів, зможете використати на своєму життєвому шляху досягаючи поставлених цілей. Сподіваємося, що в майбутньому кожен з вас обов’язково себе спробує у державницькій справі. Саме таких як ви потребує Україна. Щиро вітаю кожного та бажаю усім нам якнайшвидшої перемоги».

Базовий тренінг державної програми «Молодіжний працівник» проходив у листопаді 2022 року на базі КУ «Волинський обласний молодіжний центр». Навчання пройшли 19 учасників, віком від 18 до 39 років.

Державна програма «Молодіжний працівник» від Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Програми розвитку ООН в Україні започаткована у 2014 році. На Волині «Молодіжний працівник» реалізується з 2017 року.

Організовує навчання в області Волинській обласний молодіжний центр за кошти обласної програми «Молодь Волині» та за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Начальник Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук зауважив, що створення молодіжних центрів та розвиток молодіжного простору у кожній громаді Волині – одна із важливих та амбітних цілей обласної влади.

Один із тренерів програми Юрій Семчук наголосив, що програма «Молодіжний працівник» – це простір, де творяться люди. Завдяки таким програмам спеціалістів, які можуть успішно реалізовувати молодіжну політику в умовах війни стає більше не тільки в обласному центрі, а й громадах.