Головна Освіта Ліцей №1 м. Ковеля впроваджуватиме на Волині проєкт “Прозора школа”

Ліцей №1 м. Ковеля впроваджуватиме на Волині проєкт “Прозора школа”

915

Ліцей №1 у 2022 році став учасником Всеукраїнського проєкту офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції «Прозора школа» та успішно завершив І етап роботи.

З-посеред 136 охочих до участі в проєкті запрошено лише 16 закладів, серед яких і Ковельський ліцей, як один з десяти найактивніших учасників.

 

Рада «Прозорої школи» відзначила роботу колективу з впровадження методик доброчесності в закладі освіти. Упродовж І семестру наскрізною темою для учнівського та педагогічного колективів стала – доброчесність. Вона проходила крізь тематичні уроки, антикорупційні турніри між класами, дебати, квести, гру «Мафія», онлайн-інструменти (Kahoot), зустрічі з громадськими діячами – Сергієм Горбачовим, освітнім омбудсменом; Лілією Гриневич, першим проректором з науково-методичної діяльності та педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Олександром Стародубцевим, заступником керівника апарату НАЗК; Вікторією Козаченко, керівницею Офісу доброчесності НАЗК.

Враження та емоції від почутого, зробленого та пережитого наповнюють життя ліцею високим змістом. Учителям є над чим працювати, аби зацікавити своїх вихованців продовжувати роботу у цьому напрямку.

Учні ж, які долучилися до проєкту, здобули неабиякий досвід — вміння жити в середовищі, яке має базуватися на повазі, честі, гідності, справедливості та доброчесності. Це саме ті, найкращі людські якості, які мають утверджуватися у стінах рідної альма-матер.

 

Наш ліцей виховує національну свідомість патріотів, які безмежно, безкорисливо люблять свій народ, Батьківщину, її історію, культуру і готові брати участь у побудові держави європейського зразка на основі доброчесності та боротьби з корупцією.

Це справжній осередок формування громадянської свідомості та найкращих моральних чеснот.

На цьому участь у проєкті не завершується. На нас чекає ІІ етап роботи, який має на меті створення хабів доброчесності та поширення досвіду серед освітніх закладів Ковельської громади.

Сподіваємося на підтримку та активну участь в утвердженні доброчесності в освіті.