Головна Освіта Майстер-клас із виготовлення ангела-оберега

Майстер-клас із виготовлення ангела-оберега

3972

Перед учасниками майстер-класу та слухачами клубу «Срібний вік» виступила керівник гуртків БДЮТ Світлана Скірак, яка розповіла, що з давніх часів, за традицією, на свята було прийнято прикрашати приміщення маленькими янголятками. Вони були не тільки елементом декору, а так само чудовою дитячою іграшкою. Ангел може стати справжньою прикрасою на ялинці, а також гідним подарунком для близьких.

– Колись ангелів виготовляли з натуральних матеріалів, таких як солома, папір і тканина, а ми зробимо його з ниток, – зазначила Світлана Скірак.
Слухачі клубу «Срібний вік» з нетерпінням чекали творчого процесу. Отримавши заготовки з картону та інші підручні матеріали, усі завзято поринули в роботу. В процесі виготовлення ангелика учасники проявили свої творчі здібності, креативність та індивідуальне бачення виробу.

Всім учасникам майстер-класу дуже сподобалося виготовляти подаруночки – обереги своїми руками. Слухачі клубу «Срібний вік» залишилися задоволені результатами своєї праці. Учасники заходу висловили побажання, щоб таких подій було більше і що вони з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі з працівниками БДЮТ.

Наш кор.