Головна Свято Різдвяно-новорічні подарунки для маленьких волинян

Різдвяно-новорічні подарунки для маленьких волинян

3288

Все краще – дітям!
День святого Миколая… Новий рік… Різдво… Улюблена пора дітей. Коли, при бажанні, можна почути, як скриплять полози невидимих санчат Діда Мороза. Коли кожного з нас не полишає передчуття казки, а мрії уже не здаються такими нездійсненими… А які ж свята без улюблених цукерок, печива чи шоколаду? Традиційно у різдвяно-новорічні дні благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» роздає дітям подарунки. Цього року солодощі з добре пізнаваною емблемою фонду отримали 22 тисячі юних волинян: вихованці дитсадків та учні початкових класів, діти, які навчаються в інтернатах та проживають в будинках сімейного типу…

Готуй сани влітку…
Пам’ятаючи народну мудрість, новорічні подарунки від народного депутата України починають формувати ще… на початку літа. Саме тоді благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» проводить своєрідний тендер серед постачальників усіляких солодощів.
«Аби оцінити смакові якості цукерок, самі ж їх і пробуємо, – несподівано зізнається помічник народного депутата, голова правління благодійного фонду «Патріоти Волині» Наталія Маленицька. – Особливо цінною є думка тих, у кого в родині є малі діти: смакам дітвори можна довіряти напевно… (посміхається). Намагаємось, аби в подарунковому меню був баланс шоколадних цукерок, карамельок, печива та інших смаколиків. Також самі розробляємо дизайн картонної упаковки, в яку потім фасують відібрану продукцію. Обов’язкова умова для постачальників: всі солодощі на момент розфасовки мають бути свіжими. А вже готові подарунки замовляємо в грудні – напередодні різдвяно-новорічних свят…».

Цього року виконавцем відповідального замовлення благодійного фонду «Патріоти Волині» стала компанія «Фабрика фасування» з обласного центру (на фото працівники ТзОВ «Фабрики фасування» дбайливо наповнюють подарунки смачними цукерками та печивом).
– Новорічними подарунками ми займаємося вже 5 років, – розповідає директор однойменного товариства Олександр Чичелюк. – Напряму співпрацюємо не лише з відомими кондитерськими фабриками, а й з виробниками упаковок. Наші замовники є по всій Україні, тому в переддень зимових свят фасуємо до 100 тисяч подарунків. Замовлення від благодійного фонду «Патріоти Волині» виконали за 4 дні: старались, аби подарунки для найменших волинян були не лише смачними, а й естетично привабливими…

Після розфасовки солодощів вже готові подарунки ще раз перевіряють представники фонду (на фото команда «Патріотів Волині» з подарунками для малечі). Далі справа за малим: вчасно доставити увесь цей святковий вантаж головним замовникам – дітям…

Щасливого Різдва та Нового року!
Першу партію солодощів з емблемою благодійного фонду «Патріоти Волині» маленькі волиняни отримали ще на свято Миколая. Загалом в ці різдвяно-новорічні дні подарунки від благодійників отримав кожен вихованець дошкільних навчальних закладів, учні початкових класів, діти-сироти та вихованці дитячих будинків сімейного типу, які проживають в Ковелі, а також на території Ковельського, Шацького, Старовижівського та Ратнівського районів – виборчого округу народного депутата України Степана Івахіва.

– Сподіваємось, наші подарунки підсолодили дітям присмак зимових свят і додали їм настрою, – зауважує директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Денис П’ятигорець. – Усіх дітей та дорослих ще раз вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! З побажаннями, аби увесь 2018-й пройшов під знаком добра і миру! Любові і поваги! Став роком чистих помислів і добрих справ! Для кожного з нас. Для всієї країни…».
За 5 років, відколи у благодійному фонді «Патріоти Волині» започаткували таку акцію, до різдвяно-новорічних свят закуплено подарунків на суму близько 5 мільйонів гривень.

Ігор ЧАЙКА