Головна Освіта На Осінньому ярмарку співали, танцювали і бичка продавали

На Осінньому ярмарку співали, танцювали і бичка продавали

4701

Ох і ярмаркували 21 жовтня в Шацькому дошкільному навчальному закладі №1 «Росинка»! В актовому залі дитсадка столи гнулися від овочів і фруктів, динь і кавунів, посуду і сувенірів, солодощів і домашньої випічки. На стінах – сорочки і вишиті рушники. Все, що забажає душа вибагливого шацького покупця, було представлене на колоритному Осінньому ярмарку.

Веселе свято, організоване музичним керівником дитсадка Антоніною Сакевич, зібрало повен зал учасників і глядачів. Головну роль на ярмарку виконали вихованці старших груп «Казочка» і «Бджілка», одягнуті в національне вбрання. Діти не просто пропонували свій товар, а робили це приспівуючи і пританцьовуючи. Встигали також ігри грати, брати участь у конкурсах, читати вірші, торгуватися з господарем за гарного бичка. Побували на святі хитрі євреї, веселі циганочки, козаки із шаблями. А ще скоморохи, балакучі кумасі (Оксана Рупинець та Ольга Цекот), господар (Лариса Сиротюк) разом із своїм бичком. Ведучими на святі були вихователі старших груп Олександра Коробейко і Галина Янчук.

Глядачі, отримавши від ярмаркування море позитивних емоцій, ще довго ділилися враженнями, а втомлені, проте щасливі діти порозходилися по групах – пригощатися солодощами.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.