Головна Освіта Навчилися писати й рахувати – час у школярі приймати

Навчилися писати й рахувати – час у школярі приймати

2793

Не так просто стати мешканцем країни Знань, як здається. Діткам, які прагнуть до цього, слід ста­­ранно вивчати букви української абетки, навчатися рахувати, писати, слухати вчителя, бути активним на уроках та зразковим у поведінці. Аж тоді, після урочистого виголошення присяги, відбувається посвята шестирічок у школярики.

Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк з нетерпінням чекали на цю подію. Разом з улюбленою вчителькою Людмилою Зуб вони, стартуючи з 1 вересня, зробили все можливе, щоб день посвяти став для них не іспитом, а радісним святом. Ще вчора вони були малюками-бешкетниками, а сьогодні вже є дружнім учнівським колективом, що радує успіхами і шкільного нас­тав­ника, і батьків. Пер­шокласники читали для присутніх вірші, смішили гуморесками, співали пісні і тан­цювали танок із порт­феликами. Та найбільше батьків порадував стенд із роботами їхніх дітей з письма та математики, де рівненькі букви, речення, правильно розв’язані математичні приклади. Ці розумні дітки заслужили, щоб Повелителька країни Знань передала їм факел, який протягом усього періоду навчання освітлюватиме їм дорогу в дивовижний шкільний світ.

Всі дітки класу отримали звання «УЧЕНЬ» та «УЧЕНИЦЯ» у вигляді нагрудного значка. Учні уро­­­чисто заприсяглися сумлінно здобувати знання, аби в майбутньому їхніми досягненнями змогли пи­­шатися батьки, вчителі і вся Україна.

Чудове свято для школярів допомогли провести п’ятикласники та дев’ятикласники, першою вчи­телькою яких теж була Людмила Трохимівна. Вони дали їм свої настанови та подарували та­нець вальс. Ведучою свята була Аліна Боровець, Повелителькою країни Знань – Таня Шумук, Містером Знань – Тарас Юхимук. Батьки 1-А класу щиро дякують учительці Людмилі Зуб за професійне вміння донести до діток знання, за материнське тепло і увагу до кожного і за такі от спі­льні хвилини відпочинку.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.