Головна Освіта У навчальному закладі селі Пульмо відбулось свято Миколая

У навчальному закладі селі Пульмо відбулось свято Миколая

2988

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Це свято милосердя й доброти. Від­булося воно і в дошкільному навчальному закладі с. Пульмо. Діти з нетерпінням чекали на свого Небесного покровителя, щоб зануритись в атмосферу чародійства, радості і весе­ло­щів. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка, на­магалися бути ввічливими, до­по­магали батькам, робили по дитячому добрі справи. А на свято кожна дитина підготу­ва­ла вірш, пісеньку, малюнок. За це в нагороду діти отримали по­дарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка. У наш час всім дуже необхідний промінчик доб­роти. А прик­ла­дом безкорисли­вості, щирості і щастя для нас давно є святий Мико­лай. На закінчення свята діти почули голос Чудотворця: «Бу­дьте ласкаві, завжди щирі, жи­віть у злагоді і мирі, шануйте батька й матір рідну, сійте доб­ро для України! Через усе життя несіть мій заповіт: Робіть добро, хай його чує цілий світ!".

Підготували свято вихо­ва­тель-музкерівник Аліна Базилюк та вихователь молодшої групи Тетяна Макарчук.

Щиру вдячність вислов­лю­мо Благодійному фонду Сте­пана Івахіва за солодкі гостинці. А ще ми хочемо подякувати і ни­­зько вклонитися священику Олек­сандру Черевку, настоя­те­лю Свя­то-Миколаївської церк­ви, який разом з матушкою за­ві­тав до нас на свято в дитса­док, подарував дітям гарні ігра­ш­ки, розповів про святого Мико­лая, зацікавив дітей грою, благосло­вив усіх на добрі спра­ви.

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, шановні добродії, здоров’я, щастя, ра­дості, спокою і миру вам і ва­шим родинам.

Працівники ДНЗ с. Пульмо.