Головна Освіта Оздоровчий табір «Супутник» запрошує на відпочинок та оздоровлення

Оздоровчий табір «Супутник» запрошує на відпочинок та оздоровлення

8114

В дитячому таборі «Супутник», що на озері Світязь, урочисто відк­рили літній сезон оздо­ров­лення.

Сонце, сосновий ліс, чисте по­вітря, мальовниче озеро – всі ці переваги літнього відпочинку, а ще весела компанія, енергійні во­жаті-затійники і турботливі ви­хо­вателі щороку приводять до ди­тячого табору сотні дітей не лише з усіх куточків Волині, а й інших областей.

– Цьогоріч на відпочинок у першій табірній зміні прибуло 126 дітей. В трьох наступних змінах плануємо оздоровити по 240 дітей у кожній, – розповідає новопризначений директор табору «Су­путник» Валентина Стаднік, вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк.

Оздоровчий заклад зустрів своїх перших відвідувачів онов­ле­ним та причепуреним, а ще великою кількістю квітів, фантас­тичними композиціями із соснових шишок і моху по всій території, фотостендами про життя та історію табору. До цієї краси доклали працю своїх рук і працівники, і діти.

На території табору – 8 корпусів, просторий актовий зал, велика їда­льня, майданчики для проведення дискотек та табірних уро­чистостей, реконструйоване приміщення душових кімнат – окремо для хлопчиків і дівчаток, воду в яких нагрівають сонячні батареї на даху споруди; цивілізовані туалети, спортивний майданчик. А за десяток метрів – теплий і лагідний Світязь, улюблене місце від­починку дітвори.

Директору табору в цьому році допомагатимуть кухарі з Кол­ків­ського вищого професійного училища, вихователі з усіх шкіл області, а також вожаті – вихованці з Київського національного пе­дагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Київського університету імені Бориса Грінченка, Східноєвропейського націо­на­льного університету імені Лесі Українки, Національного уні­вер­ситету «Острозька академія», педколеджів із Луцька і Володимира-Во­лин­ського.

Для дітей членів профспілки працівників освіти одна путівка на 2 тижні з 5-разовим харчуванням вартує 1 100 грн., а іншим ба­тькам доведеться заплатити за своїх дітей повну вартість – 4 500 грн.

5 червня розпочався заїзд першої зміни дітей, а вже 9 червня дітвора разом із своїми наставниками презентували свій красивий табір перед гостями з району – Людмилою Єрофєєвою, на­чальником відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Катери­ною Редько, головою районної організації профспілки працівників освіти, Оленою Гуж, начальником відділу організаційного забез­печення, внутрішньої політики та інформаційної  діяльності апарату РДА.

Пісні, танці, голосні речівки, запальні флеш-моби, урочисте внесення прапора табору, виконання гімну «Супутника» – все це створило атмосферу свята. Та найбільше теплих слів і пода­рунків під час відкриття дісталося директору табору Валентині Стаднік. За плечима у Валентини Андріївни – чималий досвід роботи в «Су­путнику», вона чудовий педагог, тому швидко знайшла спільну мову і з дітьми, і з працівниками табору.

– А коли є взаєморозуміння, то, надіємося, будуть і гарні резу­льтати нашої спільної праці. Разом ми зробимо все можливе, щоб організувати безпечний та змістовний відпочинок для дітей та гарно їх оздоровити, – розповідає Валентина Стаднік.

В таборі заплановане проведення різноманітних заходів, яск­ра­вих свят, конкурсів, змагань, майстер-класів та зустрічей з ці­кавими людьми. Обіцяють, що буде весело!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.