Головна Освіта Поліська глибинка багата талантами

Поліська глибинка багата талантами

3130

Вербичка над ставом, у лузі калина, барвисті долини, безкраї поля…

Саме ці слова були епіграфом до творчого звіту шкіл І-ІІ ст. с. Світязькі Смоляри та Грабове, що відбувся 11 квітня у Смоляро-Світязькому сільському клубі.

У залі панувала святкова атмосфера. Тут діяла ще й виставка учнівських робіт декоративно-прикладного мис­те­ц­тва, що була представлена різноманітними вишивками, ви­робами з дерева та бісеру, картинками на полотні та інше.

Розпочався творчий звіт виступом учнів Грабівської школи, які показали свою майстерність у співах і танцях. Наші учні (та й вчи­телі не лишилися осторонь) теж взяли активну участь в кон­церті і під керівництвом педагога-організатора Олени Цвид по­ра­дували глядачів безліччю різноманітних номерів. Тут звучали пісні і вірші, гуморески та інсценізації.

Молодші школярі співали і дарували радість та хо­роший настрій не тільки своїм батькам, присутнім у залі, а й всім глядачам. Глибоко вразила і сколихнула серце кожного піс­ня «Свіча» у ви­конанні Євгенії Цюп’яшук та Інни Бойко, прис­вячена тим, кого уже немає на цій землі. Під супровід пісні дівчата 7-8 класів виконали танець із запаленими лампадками в руках.

Неперевершено співали пісню «Мамина сорочка» мама і донька – Галина та Євгенія Цюп’яшуки. Досить цікавими були сценки «36 і 6» та «Ура! Канікули!». Учні-виконавці змусили глядачів добре посміятися, адже свої ролі вони виконали, мов справжні актори.

Участь у звіті взяли і вчителі школи. Віктор Горніч викликав сміх у глядачів майстерно виконаними гуморесками. Алла Лит­винчук заспівала пісню «Мій рідний край». Надія Лейнік з піснею «Ке­лих терпкого вина» нагадала всім, що найдорожчим у житті кожного з нас є батьки. І на завершення звіту Олена Цвид, вико­нуючи пісню «А я бажаю вам добра», від щирого серця і зі сльозами на очах побажала всього найкращого глядачам і гостям свята.

А ще до нашої школи на творчий звіт завітали пред­ставники районного відділу освіти: Галина Янчук, Олена Моніч, Катерина Редько та Світлана Терещук, які були приємно вражені родинним теплом свята та майстерністю виконавців. І хочеться про­цитувати Галину Павлівну Янчук, яка сказала, що «поліська глибинка, як виявляється, багата талантами».

Тому будемо надіятися, що наші шкільні соловейки на своєму життєвому шляху ще не раз зможуть довести, що українці – на­род співучий, а серце України знаходиться саме в наших гли­бинках, у маленьких рідних селах.

Алла НАЗАРУК, вчитель української мови школи.