Головна Освіта Прощавай, Букварику!

Прощавай, Букварику!

3007

Благословенна та ясна година, Коли Буквар бере до рук дитина …

Прощання – це, мабуть, завжди су­м­но, адже позаду за­­ли­шається щось зна­йоме, рідне, миле. А по­переду – невідоме та незнайоме, а ще но­ві знання, нові друзі.

Але не було сум­ним прощання з Бук­вариком, яке відбу­лося у ЗОШ І-III ст. с. Прип’ять. Першок­лас­ники разом із кла­соводом Ольгою Ду­дарчук підбили під­су­мок своїх річних до­сягнень у нав­чан­ні. У цей осо­б­ливий день на свято прийш­ли най­ближчі для дітей люди – ба­тьки. Вони знають, що попереду у дітей буде ще багато років нав­чан­ня, ці­кавих уро­ків, але найбільш па­м’ят­ним залишиться 1 клас. Бо са­ме за цей рік із маленьких дош­кі­льнят ви­росли учні, що вміють чи­тати, пи­са­ти, роз­в’я­­зувати прик­лади та за­дачі. А ще разом із вчи­­­телькою вони вчилися дружити, ро­зуміти один одно­го, любити рідну школу та рід­ний край.

Маленькі першокласники прига­дали, як мами привели їх до школи, якими вони тоді були. По­казали, як виразно вміють чи­тати вірші та гуморески, співати пісні.

Букварик залишиться для дітей найближчим другом на­зав­жди, утім, найменші школярі обі­цяли дружити і з Читанкою та Українською мо­вою, які завітали до них на свято.

Про те, що учні успішно подолали першу схо­динку на шляху до країни Знань, засвідчили гра­моти, які перша вчителька вручила кожному уч­неві із найкращими побажаннями. Після літніх канікул  вона чекатиме їх, здорових та усміхнених, у 2 класі.

В добру путь, до нових звершень!

Оксана Сіжук, педагог-організатор ЗОШ І-III ст. с. Прип’ять.