Головна Освіта Мандрівку хвилями дитячої творчості успішно завершено

Мандрівку хвилями дитячої творчості успішно завершено

3095

Гучним звітним концертом районного рівня «На хвилях творчості» завершилися огляди художньої самодіяльності в загальноосвітніх школах Шацького району. На сцені районного Будинку культури 23 квітня було продемонстровано кращі учнівські таланти, у фойє організовано виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва. На останній було представлено вишиванки, вироби з бісеру, дерева, паперу, шкіри, композиції з соломки, художні роботи, аплікації та ляльки-мотанки. Почесна гостя Оксана Дідик, директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та про­фесійно-технічних закладів, відзначила: «Від споглядання виставкової зали тішилося серце й раділа душа. Таке розмаїття чудових виробів – і це при тому, що в школах немає гуртків декоративно-ужиткового мистецтва».

Учні шкіл Шацького району показали на сцені все різноманіття творчих жанрів: від сольних, групових, хорових виступів до музичних, хореографічних, гумористичних і драматичних номерів. А якої урочистості додав духовий оркестр під керівництвом Василя Куська! Яку акторську майстерність показали учасники драматичного колективу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк «Гармидер» (керівник Світлана Сорочук), зокрема Софія Шковорода – нова зірочка школи! Гарно заспівали Ілона Кушнір з ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо (керівник Наталія Кушнір), Орися Хомик та вокальне тріо у складі Валентини Пастернак, Мар’яни Крат та Зоряни Заяць з НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Мельники (керівники відповідно Ольга Цюпяшук та Інна Шаповалова).  Розсмішив глядачів Олег Голядинець з ЗОШ І ст. с. Голядин (керівник Майя Голядинець). Пливли учасники у світ творчості тим же величним кораблем, що минулого тижня – учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк. Анатолій Павлей, начальник відділу освіти Шацької РДА, заслужено назвав головним капітаном цього судна Валентину Васик, музичного керівника Шацької школи. Підготовлені Валентиною Василівною численні вокальні номери склали основу звітного концерту і заслужили на високу оцінку почесних гостей. Присутня на мистецькому дійстві Людмила Єрофєєва, заступник голови Шацької районної ради, відзначила, що переглянула вже 20-й учнівський звіт, проте останній їй сподобався найбільше – великою кількістю талановитих діток, яскравими, професійно підготовленими, номерами і величезним потенціалом.

З рук Анатолія Павлея всі юні учасники огляду художньої самодіяльності, а також їхні керівники отримали грамоти від організаторів свята – відділу освіти Шацької РДА.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.