Головна Освіта Роботи восьми учнів Володимирської дитячої художньої школи представлені у Лондоні на виставці...

Роботи восьми учнів Володимирської дитячої художньої школи представлені у Лондоні на виставці «100 картин дітей незламної України»

1752

Учні та викладачі Володимирської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького вдруге стали учасниками Міжнародної мистецької програми “KIDS and ART for UKRAINE”. Восьмеро учнів художньої школи та семеро викладачів протягом весни плідно попрацювали над створенням нової колекції для благодійної виставки “100 картин дітей незламної України”, яка нині експонується у Лондоні. 

Загалом у виставці представлені роботи учнів із 25 дитячих художніх шкіл, мистецьких закладів і художніх студій України. Дані полотна також можна придбати з аукціону.

Кошти від програми «KIDS and ART for UKRAINE» будуть спрямовані на підтримку мистецької освіти дітей і молоді України у час війни та їх психологічній реабілітації засобами мистецтва.

Благодійний проєкт «100 картин дітей незламної України», який реалізується Міжнародною освітньо-культурною асоціацією у співпраці з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development. Головна мета проєкту – надати підтримку мистецьким школам в Україні. Відбувається за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку.