Головна Листи Повідомлення про оприлюднення детального плану території частини вулиці Лодомирської у місті Володимирі

Повідомлення про оприлюднення детального плану території частини вулиці Лодомирської у місті Володимирі

554
Володимир-Волинський

Відповідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», управління містобудування,  архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимирської міської ради повідомляє щодо оприлюднення:

– детального плану території частини вулиці Лодомирської у місті Володимирі Володимирського району Волинської області для обслуговування житлового будинку ОСББ «Щастя», реконструкції квартир цього будинку, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання,  проект розроблений ФОП Прадош О.О., м. Луцьк, на підставі рішення Володимирської міської ради від 30.09.2022 № 17/29, та початку процедури їх розгляду та врахування пропозицій громадськості з 06.06.2023 до 05.07.2023 року.

Ознайомитись із основними техніко-економічними показниками цієї містобудівної документації можна за  посиланням та у відділі містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради (вул. Устилузька, 17, 2-й поверх, начальник – Тарас Киба, тел. 3-49-54), а також подати свої зауваження, пропозиції та протести в усній та письмовій формі до проектів, які проходять процедуру громадського обговорення.

Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості відбудеться о 14:30 год.06.07.2023 року в приміщенні ЦНАП (кабінет відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради).»