Головна Освіта Слово про вчителя устами його колег

Слово про вчителя устами його колег

5199

Пропливає долі неспокійна річка, а за нею линуть роки-жу­равлі, ось і загорілась 50-а свічка у Вас на ювілейному столі. Не сумуйте, що літа минають, ще до століття довгий вік, із ювілеєм Вас вітаєм, хай буде радісним кожен наступний рік.

15 лютого свій ювілей буде святкувати Чернякова Тетяна Миколаївна, хороша людина, мудра та добросердечна колега, ко­хана і турботлива дружина, любляча мама, сестра, дочка, не­вістка, теща. Її обличчя і очі завжди випромінюють усмішку та доброзичливість.

Свою педагогічну діяльність Тетяна Миколаївна розпочала у 1986 році в Світязькій середній школі – спочатку вихователем групи продовженого дня та вчителем початкових класів. За­кін­чивши заочне відділення фізико-математичного факультету Лу­ць­кого педагогічного інституту ім. Лесі Українки, викладала фізику в рідній школі до виходу на заслужений відпочинок. Віддавала дітям свої знання, любов, сердечне ставлення, за що вони їй щиро вдячні. Учням запам’яталися цікаві уроки складного пред­мета, адже знання фізики їм знадобилися в житті. Тетяна Мико­лаївна була ще й творчим і турботливим класним керівником. Ра­­зом з тим вона дбала про дисципліну своїх учнів, їх зовнішній виг­ляд, а найголовніше, намагалася виховати з них чуйних лю­дей. Скільки проведено за час роботи змістовних виховних годин і заходів, захоплюючих поїздок і туристичних походів!

Як колега Тетяна Миколаївна вміла знайти з усіма спільну мо­ву, бути чуйною і готовою прийти на допомогу. З глибокою по­ва­гою ставилася до старших колег, а молодших розуміла і підтримувала. У неї гарне почуття гумору, знає і спі­ває багато пісень. Це допомагало у її професії.

Разом з чоловіком Сергієм Васильо­ви­­чем Тетяна Миколаївна виховала двох чудових дітей: доньку і сина. Батьки своїм прикладом допо­могли усвідомити дітям, що лю­дяність і праця – це основа жит­тя.

Хоч Тетяна Миколаївна на заслуженому відпочинку, проте веде активний спосіб життя: по­рядкує по господарству, пра­цює на городі, вирощує квіти і, звичайно, знаходить час на спілк­у­вання з людьми. Це все потребує енергії. А бере її з цілющої води Світязя, адже купається до самих холодів, ходить до лісу, не за­буває про духовне – її часто можна побачити у храмі. Тому хо­четься, щоб життя дарувало Тетяні Миколаївні довгі й щасливі роки.

Слів чудових безліч хочеться сказати, щастя та здоров’я по­бажати, серцем і душею вічно не старіти і прожить на світі ще ба­гато літ.

Педколектив ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь, вчителі-пенсіонери.