Головна Освіта Відбувся останній звоник у Шацьку

Відбувся останній звоник у Шацьку

2078

27 травня у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк продзвенів останній дзвінок. Веселий, довгожданий, багатоголосий, він сповістив про закінчення нелегкого для учнів і вчителів, сповненого успіхами і перемогами, шкільного року.

За 9 місяців навчання на шкільному небосхилі засяяли зірочки відмінників, юних науковців, талановитих художників, співаків і спортсменів. Їх, ким пишається школа, а також усіх інших школярів на урочистій лінійці вітали з початком канікул директор школи Валерій Михальчук, Шацький селищний голова Сергій Віннічук, представник Волинської обласної державної адміністрації Олександр Гаргола, методист відділу освіти Шацької РДА Тетяна Ціпошук, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Оксана Демидась.

Оплесками зустрічали на шкільному подвір’ї випускників школи разом із класним керівником Любов’ю Богдан, гаряче аплодували відмінникам навчання, призерам олімпіад, переможцям конкурсів та змагань. Послухали і наймолодших – першокласників, які за рік стали повноцінними членами шкільної родини. Свято завершилося патріотичним феєрверком із жовто-блакитних кульок, випущених у небо одинадцятикласниками; щемливим шкільним вальсом на подвір’ї навчального закладу; останнім дзвінком, який дали для всіх мешканців школи Тарас Рафальський і Юлія Михальчук.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.

останній звоник у Шацьку