Головна Освіта Медалісти Шацького району

Медалісти Шацького району

4204

Доросле життя вабить випускників школи своїми неймовірними незвіданими таємницями, поволі відкриваючи перед юнаками та дівчатами все нові й нові дороги життя, насичені злетами і падіннями, радощами та болями, успіхами й невдачами, перемогами та поразками. На святі останнього дзвоника та випускному шкільному вечорі розпрощалися з рідною школою учні, які підуть у самостійне життя, отримавши атестати про загальну середню освіту. Серед випускників шкіл району є й ті, хто протягом одинадцяти років наполегливо навчався, здобував нові знання, успішно долав перший етап на великому шляху під назвою «життя» – золоті медалісти. Їх у цьому навчальному році чотири.

Стаднік
Юлія Олександрівна

за роки навчання у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь отримала золоту медаль. Дівчина має глибокі і міцні знання з усіх предметів. Переможець І та ІІ етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з математики, хімії, фізики, української мови, історії. Надзвичайно старанна і трудолюбива, має хороші організаторські здібності. Завжди брала активну участь у шкільних конкурсах, різноманітних заходах. Переможець шкільного конкурсу у номінації «Учень року» 2015-2016 навчального року. Комунікабельна, цілеспрямована, дуже відповідальна. Мріє здобути хорошу освіту і приносити користь людям.

Сабецька
Юлія Олександрівна

Сабецька Юлія Олександрівна

– золота медалістка Шацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дівчина старанно і наполегливо працювала протягом усіх років навчання, має високий рівень знань. Брала активну участь у шкільному житті, виконувала обов’язки старости класу, є товариською і відповідальною. Нагороджена грамотами за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української та польської мов.

Федун
Анастасія Олександрівна

Федун Анастасія Олександрівна

має високий рівень знань з усіх предметів. Завдяки своїй наполегливості та старанням, роки навчання увінчалися найвищою нагородою Шацької школи – золотою медаллю. Сильна та цілеспрямована натура, впевнена в собі, вміє досягти поставленої мети. Нагороджена грамотами за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та історії, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, конкурсу знавців мови ім. Петра Яцика.

Плейтух
Мар’яна Володимирівна

Плейтух Мар’яна Володимирівна

– також золота медалістка із Світязя. Розумна, працьовита, вихована. Активна учасниця і організатор шкільних і позашкільних заходів. Постійний член учкому школи. Мар’яна – переможець І і ІІ етапів та учасник ІІІ етапу Всеукраїнських шкільних олімпіад з географії та економіки. Активно займається спортом, неодноразово брала участь у районних і обласних змаганнях з баскетболу і волейболу. Мріє подорожувати по світу, отримати хорошу освіту і просто бути щасливою.

Впевнених кроків вам по життю та реалізації всіх планів!

Віта ШЕПЕЛЯ.