Головна Освіта Спорт – це рух, а рух – це життя

Спорт – це рух, а рух – це життя

3191

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя. Під­т­верд­женням цього є День здоров’я, що був про­­ведений у Підманевській ЗОШ І-ІІ ст. Усі учні школи стали активними учасниками цікавих ес­та­фет, конкурсів, змагань з міні-футболу, які орга­ні­зував вчитель фізичного виховання Анатолій Ге­ра­симук.

Першими змагалися школярі молодших класів, роз­ділившись на дві команди: «Леви» та «Тигри». Пе­ремогу отримала команда «Тигрів». Після цього від­бувся спортивно-масовий забіг, перемогу се­ред хлопчиків здобув учень 4 класу Владислав Сі­жук, серед дівчаток – учениця 3 класу Софія Пра­сюк.

Спортивне дійство для учнів 5-9 класів розпо­чалося з ши­ку­вання та урочистого рапортування командирів загонів про го­тов­ність усіх членів шкільної організації «Веселка» для участі у Дні здоров’я. Першим конкурсом стала кругова естафета, в якій взяли участь два учасники (хлопець і дівчина) від кожного класу. Перемогу здобули учні 8 класу Юлія Носуліч та Степан Хан­зерук, на другому – учні 9 класу, на третьому – учні 5 класу. Після цього був проведений спортивно-масовий забіг. Місця роз­по­ділилися таким чином: (серед хлопців) І місце – Степан Ханзе­рук (8 кл.); ІІ – Ілля Сіжук (8 кл.); ІІІ – Олег Брусько (8 кл.); (серед дівчат) І місце – Вікторія Герасимук (9 кл.); ІІ – Ольга Денисовець (5 кл.); ІІІ – Валерія Пех (5 кл.). Призові місця зайняли найкращі, але всі учні були активними учасниками спортивних дійств. На за­вершення було проведено змагання серед хлопців з міні-фут­болу. Перемогу виборола збірна команда школи з рахунком 4:2.

Всі діти отримали море емоцій та задоволення і щиро вдячні за цікаве, змістовне, корисне для здоров’я свято, – пише Вікторія Ге­расимук, голова дитячої організації «Веселка»…

ХХХ

…Давно всім відомо, що здо­­ров’я за гроші не купиш. А кращим другом здоров’я був і залишається  спорт, який почи­на­ється з двору, зі школи. Вла­с­ний приклад педагога – най­більш дієвий спосіб залучити школярів до якоїсь справи.

Всесвітній день здоров’я у ЗОШ I-III ст. с. Прип’ять  роз­по­чався із ранкової зарядки на свіжому повітрі під керів­ниц­твом вчителя фізкультури А.Зу­б­чика. А по закінченню уро­ків на шкільному полі в товари­ському матчі з футболу зус­трілися команди старшок­лас­ників та учителів школи.

Матч пройшов у напруженій боротьбі, однаково вболівали за педагогів і юних футболістів. Вже в пер­шому таймі гол за­била команда учнів, і як не ста­ралися вчителі зрівняти раху­нок, та перевага була  цього дня на боці старшок­ласників. Два за­битих голи у во­рота вчителів – підсумковий результат мат­чу. До речі, їх автором став ко­ман­дир учнів­ської команди Се­р­гій Кропив­ник. Однак у грі не було ні пере­можених, ні пере­можців, оскі­льки всі учасники зарядилися масою позитивних емоцій та гарним настроєм.

Не залишились осторонь і учні початкової лан­ки – для них вчителем фізичної культури А.Демчуком були ор­га­нізовані веселі спортивні зма­­гання, пе­ремогу в яких здо­бу­ла команда 4 класу.

Спортивне свято – це свя­то здоров’я. І кожен, хто в цей день був учасником або вболі­вальником, отримав заряд ба­дьорості й зміцнив своє здо­ров’я. Результати змагань свід­чать про те, що всі діти дру­жать з фізкультурою та спор­том. Тому ми бажаємо всім здо­­ров’я та добра!, – діляться інформацією педагог-органі­затор О.Федина та сектор інформації РС «Надія».