Головна Освіта Ті, що допомагають дітям пізнати світ

Ті, що допомагають дітям пізнати світ

4059

Враховуючи великий внесок працівників дошкільної освіти у розвиток сучасної системи неперервної освіти в Україні, керівництво країни започаткувало щорічне відзначення 27 вересня Всеукраїнського Дня дошкілля

В приміщення Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька в цей урочистий день з’їхалися працівники разом зі своїми вихованцями дошкільних навчальних закладів району, щоб в дружній обстановці продемонструвати свої музичні та організаторські здібності та відсвяткувати професійне свято. З теплими вітальними словами до присутніх звернулися представники Шацької райдержадміністрації, Шацької районної ради, Шацької об’єднаної територіальної громади та сільські голови. Також вони відзначили кращих працівників дошкільних установ грамотами та подарунками.

Дзвінкі дитячі голосочки, з вуст яких лились мелодійні слова пісень, та витончені голоси музичних керівників подарували всім присутнім незабутні хвилини радості, спокою, задоволення. В такий момент хочеться побажати організаторам святкового заходу професійних досягнень, глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають їхні серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Ліана МИСЮРИНА.