Головна Освіта У Ковелі свою творчість презентують гуртківці “Чарівного пензлика”

У Ковелі свою творчість презентують гуртківці “Чарівного пензлика”

1564

“Окрилені творчістю” – таку назву має звітна виставка гуртка “Чарівний пензлик” Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук його керівниця Оксана Цюп’яшук. За її словами, творчість заспокоює в такий непростий час, розвиває, надихає і дарує крила.

“Вже 20 років гурток об’єднує зацікавлених образотворчим мистецтвом. Тут діти не тільки розвивають свої здібності, а й знаходять нових друзів, вчаться бачити прекрасне, проводять гарно своє дозвілля. Як сказала вихованка Наталя Медвідь:”Гурток – це місце, куди я втікала від буденного життя” (до речі, її “Крила” стали основою для афіші).

На виставці представлено понад 100 робіт, виконаних в різноманітних живописних, графічних і декоративних техніках. Кожен гуртківець (від 6 до 17 років) вніс часточку своєї творчості у створення цієї різнобарвної краси. А ще тут можна помилуватись колективними роботами і фотозоною – крилами зі щирими дитячими мріями та побажаннями.

Під час відкриття дитячого вернісажу були вручені дипломи про закінчення навчання випускникам, відзначені найактивніші учні та батьки.

Дякую всім причетним до проведення і створення виставки, батькам, які допомогли в організації свята, і всім, хто прийшов розділити з нами цю подію.

А хто ще не встиг помилуватись творчістю юних майстрів пензля – обов’язково завітайте в галерею мистецтв, щоб отримати естетичне задоволення”, – йдеться у дописі Оксани Цюп’яшук.