Головна Освіта У Ковелі ведеться підготовка до нового навчального року

У Ковелі ведеться підготовка до нового навчального року

1437

Міський голова Ігор Чайка разом зі своїми заступниками — Тарасом Яковлевим та Наталією Маленицькою, начальником управління освіти Віктором Бичковським перевірили стан виконання ремонтних робіт та облаштування укриттів закладів освіти.

На фінальній стадії будівництво стаціонарної захисної споруди на території ЗЗСО №8. На об’єкт, який розрахований на 400 осіб, з міського бюджету виділено понад 6 млн гривень.

За словами підрядників – ТОВ “Ідея”, працівники завершили влаштування мереж електропостачання, здійснюють монтаж вентиляційної системи, облаштовують санвузли, яких буде три — два звичайні та один інклюзивний, поштукатурили фасад. Попереду — укладання бруківки. Роботи планують завершити до кінця поточного місяця.

Розпочалось капітальне будівництво укриття на території ЗЗСО №2. На це з міської казни передбачено близько 10 млн гривень.

Робітники ТзОВ “Житлобуд 2” здійснюють земляні роботи — очистили територію, виконують розробку котловану та піщану підготовку. Згодом розпочнуть улаштовувати фундамент.

– Сподіваюсь, що вдасться завершити будівництво споруди до листопада. Головне, аби були сприятливі погодні умови. Радує, що учні ще однієї школи зможуть повернутись до навчання за партами, – зазначає міський голова Ігор Чайка.

Активно триває підготовка до нового навчального року. Представники міської влади побували у ліцеї №7 та подивились тренажерну залу, де нещодавно завершився ремонт аварійної стіни та підлоги. У квітні на сесії міської ради на це з бюджету громади виділили кошти у сумі 199 тисяч гривень.

Продовжують модернізовувати кухонне обладнання в освітніх закладах міста. Відтепер учні семи шкіл та вихованці одного дитсадка будуть харчуватися стравами, приготовленими у пароконвектоматах. Їх встановлять у ліцеях №№ 1,3, 7, 11, 13, ЗЗСО №8, 12 та ЗДО №11. Кошторисна вартість — 1 млн 100 тисяч гривень.

– У нас вже є гарний приклад використання такого обладнання. Діти, які навчаються у ліцеї №10 та відвідують ЗДО №8, вже оцінили страви, які готують їм у пароконвектоматах. Це не лише дуже смачно, а й корисно, – розповів Віктор Бичковський.