Головна Листи «Головне – не здаватися!», – харків’янка, яка знайшла домівку та роботу на...

«Головне – не здаватися!», – харків’янка, яка знайшла домівку та роботу на Волині

339

Пані Валентина родом із Харкова. У рідному місті вона більше 15-ти років розвивала власний невеликий бізнес – продуктову крамницю. Та з початком війни працювати там стало неможливо.

Рідні жінки виїхали на Волинь, а саме – у Володимир. Через два місяці до них приєдналась і пані Валентина. Про це повідомляє Волинський обласний центр зайнятості.

«Коли я приїхала сюди, спочатку відверто розгубилася, – зізнається жінка. – Нове місто, все навколо незнайоме і… жодного, хто б міг чимось порадити, підказати».

Для того, аби знайти роботу, харків’янка звернулася до центру зайнятості, де разом із кар’єрним радником підписали індивідуальний план працевлаштування та розпочали пошуки. Водночас, пані Валентина знайомилася із послугами служби зайнятості, отримувала консультації.

Незабаром, з’явилася вакансія продавця продовольчих товарів у підприємиці Вікторії Бондарук. За направленням центру зайнятості жінка пройшла співбесіду і за її результатами знайшла нову роботу.

Нині жінка продовжує працювати і наголошує на тому, що ніколи не слід здаватися, якби важко не було. А робота, тим більше улюблена, додає сили та життя.

Отримати консультацію фахівців обласного центру зайнятості можна, зателефонувавши на гарячі лінії – (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.

Також самостійно ознайомитися із переліком вакансій можна на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості: https://jobportal.dcz.gov.ua/.