Головна Освіта У Луцькій громаді вчергове відбулася інтелектуальна гра «Mind Game» серед школярів

У Луцькій громаді вчергове відбулася інтелектуальна гра «Mind Game» серед школярів

1220

Бути розумним – модно!

Сьогодні відбулась інтелектуальна гра «Mind Game» серед школярів. Це вже друга гра цього сезону: проєкт настільки сподобався молоді, що команди юних знавців не могли дочекатися шансу знову позмагатися за титул найкращих!

Цього разу за звання «найрозумнішої» команди змагались учні 8-9 класів шкіл Луцької громади.

 
 
 

“Дорогі діти! Все, що зараз відбувається – для вас. Для того, щоб показати, наскільки модно бути інтелектуалом, наскільки важливо працювати в команді. Сьогодні ви – один за одного, усі разом. Ви посилюєте підготовку один одного.

Тож я бажаю вам успіхів, нехай переможе найкращий!”, – привітала присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 

Загалом протягом навчального року вони зіграють дев’ять ігор, після кожної з яких переможці отримуватимуть призи. Однак головний приз дістанеться команді, яка буде найвище у рейтингу після усіх зіграних ігор.

Організатором заходу став Фонд Ігоря Палиці “Тільки разoм”, а партнерами – Луцька міська рада та Церква євангельських християн-баптистів “Фіміам”.

 

Впродовж дев’яти раундів команди захопливо конкурували в ерудиції, історії, математиці, географії та патріотичних знаннях. Командам потрібно було обрати правильний варіант відповіді, вгадувати терміни, події, явища, а також відповідати на музичні та відео запитання.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)