Головна Освіта У Шацькому лісовому коледжі відзначили День знань

У Шацькому лісовому коледжі відзначили День знань

5065

Свято першого дзвоника для студентів та викладачів Шацького лісового коледжу відбулося 4 вересня біля головного корпусу навчального закладу.

Вітали студентську родину та першокурсників лісівничого коледжу керівник навчального закладу Ігор Жмурко, начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс, голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, а також голова Шацької об’єднаної громади Сергій Віннічук, котрого зі стінами навчального закладу пов’язує багаторічна робота в ньому на посаді викладача та заступника директора.

Вони усі побажали студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, першокурсникам – добре влитися у студентський колектив, а викладачам – сили та натхнення для нелегкої роботи.
Традиційно першокурсники зачитали присягу студента, а також вшанували хвилиною мовчання бійців, які загинули у війні на сході України.

Василь Маротчак, заступник директора Шацького лісового коледжу, зачитав наказ про зарахування першокурсників на навчання.
А благословив на початок нового навчального року студентів та викладачів настоятель парафії святого Архістратига Михаїла УПЦ КП смт Шацьк отець Роман Скірак та окропив усіх свяченою водою.

Віта ШЕПЕЛЯ.