Головна Стисло Відомі волинські веслувальники відвідали Шацьку спортивну школу

Відомі волинські веслувальники відвідали Шацьку спортивну школу

4254

Відомі волинські веслувальники Роман і Марія Повх відпочивали від напружених спортивних буднів на Шацьких озерах. Роман – заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон етапу кубку світу – є персональним тренером Марії. Марія Повх – учасниця Олімпіади в Ріо-де-Жанейро-2016, спортсменці не вистачило долі секунди (0,3), щоб прийти до фінішу третьою і отримати бронзову медаль. Буквально дням у Рачице (Чехія) завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, де Марія зайняла четверте місце у байдарці-двійці на дистанції 500 м і п’яте – у каное-четвірці на дистанції 500 м.

Спортсмени не вперше відпочивають на Світязі. Минулого року подружжя веслувальників також релаксували на Шацьких озерах, поєднуючи приємне з корисним. Торік Марія стала почесним гостем на змаганнях з веслування у Шацькій дитячо-юнацькій спортивній школі, присвячених Дню фізичної культури і спорту. Переможці перегонів отримали з рук веслувальниці подарунки і грошові премії.

Марія Повх і цьогоріч не упустила можливості поспілкуватися з юними веслувальниками Шацької ДЮСШ, дати настанови і побажати нових спортивних перемог. До речі, саме на змаганнях у Шацьку відома веслувальниця завоювала свою першу золоту медаль.

Мирослава ЦЮП’ЯХ