Головна Освіта У школах Володимирської громади розпочалось навчання у змішаному форматі

У школах Володимирської громади розпочалось навчання у змішаному форматі

1773

5 вересня загальноосвітні заклади Володимир-Волинської міської територіальної громади приступили до навчання за змішаною формою. Цього дня у ліцеях  учні разом із вчителями відпрацьовували алгоритм евакуації під оголошення повітряної тривоги.

Зазначимо, що перед початком навчального року всі вчителі ліцеїв та позашкілля пройшли відповідні навчання щодо дій у закладах освіти під час оголошення тривоги. А сьогодні класоводи разом із дітьми уперше спускались в укриття, аби на практиці відпрацювати план евакуації. Такі навчання як для окремих класів, так і загальношкільні будуть проводитись щодня упродовж перших двох тижнів навчання.

Мають нагоду на власні очі пересвідчитись наскільки все організовано задля безпеки  дітей і їхні батьки. Зокрема в одному з ліцеїв батьки наймолодших школярів під час навчальної повітряної тривоги спускались в укриття разом із дітьми.

Наразі у відремонтованих шкільних укриттях облаштовували місця для сидіння учнів, які позначені відповідною табличкою із назвою класу. У відведених для  класів секторах тепер зберігаються бокси із так званою тривожною валізою, у якій містяться медикаменти, термоковдри, пляшки з водою, ліхтарики та інші необхідні речі.

Нагадаємо, що класи початкової ланки освіти наразі навчаються за очною формою, а учні 5-11-х класів за змішаною (у деяких ліцеях у дві зміни), окрім тих дітей, чиї батьки обрали дистанційну та сімейну форми здобуття освіти.