Головна Право У поліції Волині працює телефонна лінія для громадян, які розшукують безвісти зниклих...

У поліції Волині працює телефонна лінія для громадян, які розшукують безвісти зниклих родичів

550

Подати звернення про зникнення безвісти чи викрадення громадян на тимчасово окупованих територіях можна за телефонами:  068-337-41-30, (0332) 74-20-55 та (0332) 74-20-58. 

Також за цими номерами можна отримати необхідні консультації. У поліції Волині діє робоча група з прийому звернень про безвісне зникнення та викрадення громадян під  час збройної агресії проти України. Поліцейські групи постійно комунікують з людьми, надають необхідну допомогу та нагадують розроблений алгоритм дій з питань зникнення безвісти, загибелі, позбавлення свободи або захоплення як військовополонених військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань.

Отже, громадянам необхідно:

– звернутися до територіального підрозділу  поліції за місцем  постійного  чи  тимчасово проживання, або зателефонувати 102;

– надати слідчим всю інформацію про зниклу особу,  якою володієте;

– не вчиняти самостійних дій,  зокрема,  без дозволу слідчого не розміщувати в соціальних мережах фотографій безвісти зниклих (особливо це стосується тих, хто служить в ЗСУ, НПУ, СБУ тощо; адже якщо особа перебуває в полоні – це може загрожувати її безпеці).

Також можна звернутися із заявою про розшук особи, зниклої безвісти, до найближчого територіального органу Національної поліції України, зателефонувати на 102 (цілодобово) або на телефон гарячої лінії (0894) 200-18-67.

 Сектор комунікації поліції Волинської області