Головна Освіта У сільських бібліотеках Луцької міської територіальної громади продовжується робота з упровадження автоматизованої...

У сільських бібліотеках Луцької міської територіальної громади продовжується робота з упровадження автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «УФД/Бібліотека»

1268

Для завідувачів бібліотек-філій сіл Боголюби, Дачне, Забороль, Шепель, смт Рокині на базі Луцької центральної бібліотеки для дорослих відбувся тренінг на тему: «Робота в електронному каталозі».

Бібліотечні фахівці детально опрацювали функції та можливості автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «УФД/Бібліотека», навчалися працювати з електронним каталогом бібліотечного фонду КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система», створювати описи видань, вносити ретроспективу бібліографічних описів документів до електронного каталогу.

На завершення тренінгу учасники обговорили можливості впровадження отриманих знань у роботу конкретних бібліотек задля створення умов жителям сільської місцевості громади для користування електронними бібліотечними сервісами.

 

Департамент культури