Головна Освіта У Володимирі відбувся брейн-ринг “У світі вірності та доброти” у центрі позашкільної...

У Володимирі відбувся брейн-ринг “У світі вірності та доброти” у центрі позашкільної освіти

897

28 лютого в Центрі позашкільної освіти відбувся брейн-ринг про домашніх улюбленців на тему «У світі вірності та доброти».

Участь у ньому взяли лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади – команди ліцеїв  № 1, № 2 та № 3, ліцею ім. О. Цинкаловського, ліцею № 5 ім. А. Кореневського, ліцею с.Суходоли, гімназії №7, гімназії с. Ласків та Володимирського спортивного ліцею.

До складу журі увійшли: начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук, директорка Центру позашкільної освіти Інна Білоус, головна спеціалістка відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Наталія Заяц.

Команди давали відповіді на запитання про породи котів та собак, продовжували тематичні приказки, слухали пісні про домашніх тварин. Гра була цікавою та емоційною. За результатами перемогу здобула команда ліцею № 5 ім. А. Кореневського, ІІ місце посіла команда гімназії с.Ласків та ІІІ місце – команда ліцею ім. О. Цинкаловського.

Кожна команда отримала грамоту, а переможці – грамоти та подарунки.

Дякуємо учасникам та педагогам-організаторам ліцеїв громад за підготовку команд до участі в брейн-ринзі, культорганізатору ЦПО Олександру Лещуку за роль ведучого, а методисту по роботі з дитячими об’єднаннями ЦПО Світлані Лиско – за організацію та підготовку сценарної програми.

Організатори заходу – Центр позашкільної освіти та управління з гуманітарних питань.