Головна Освіта Учні школи зустрілися з рятувальниками

Учні школи зустрілися з рятувальниками

2782

В рамках місячника з без­пеки життєдіяльності в Підма­новській ЗОШ І-ІІ ступенів була проведена зустріч школярів з працівниками водолазно-ря­ту­вальної станції, що знахо­диться на базі озера Світязь.

Знайомство розпочалась із розповіді професійного водо­лаза-рятувальника Василя Ада­­мовича Цвида, який ці­каво і детально розповів про свою небезпечну, але таку пот­рібну роботу. Найбільш ці­каво дітям було на власні очі по­бачити і приміряти водо­лазне спо­ряд­ження, спробу­вати відчути вагу акваланга, подихати стис­нутим повітрям – у цьому їм за­любки допома­гали водолаз Тарас Приступа і ка­терист Ва­силь Петрович Цвид.

Повчальною і такою потріб­ною, особливо для нас, жите­лів озерного краю, була роз­по­відь фельдшера Андрія Тка­чука, який детально розповів про те, як поводитись у надз­ви­чайних ситуаціях: влітку на воді і взимку на льоду; проде­монстрував, як правильно на­дати першу медичну допо­могу людині, яка тоне. Діти, за­та­мувавши подих, слухали роз­повіді рятувальників. Їм дуже сподобався захід, тому вони вирішили на цьому не зупи­ня­тись, а провести ще зус­т­річ в червні на озері Світязь, де по­ка­зати рятувальникам свої здіб­ності в плаванні і здати за­лік. Тож щиро дякуємо їм за таку змістовну, повчальну та дру­ж­ню зустріч, – пише бібліо­текар Наталія ПОРХОВАТА.