Головна Освіта В м. Луцьк відбулася акція «Дитячий оберіг для воїна»

В м. Луцьк відбулася акція «Дитячий оберіг для воїна»

2877

Під такою назвою в м. Луцьк відбулася акція, органі­зована Во­линським державним Центром естетичного виховання. На Театральному майдані відбувся арт-марафон «Минуле і су­часне. Патріоти нації», який дав змогу пройтися коридором Слави та пе­­реглянути мистецькі портрети героїчних козаків та сучасних за­­хисників Вітчизни.

Флешмоб «Стрічка патріота. Щасливі діти – захисникам Ук­раїни» про­демонстрував глядачам патріотичні настрої кожного ра­йону. Ст­річка була з’єднана з яскравих полотен, на яких для гля­дача відк­ри­ва­лася щаслива Україна – в жовто-синіх прапорах, пше­нич­ному ко­лосі, гронах калини, блакиті неба, усміхнених дітях, яскра­вих кві­тах та жовтогарячому сонці. Вихованці гуртка обра­зот­вор­чого мистецтва Шацького Будинку дитячої та юнацької твор­чості «Ми малюємо світ» Ірина Мартинюк, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь, та Софія Гінайло, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, спі­льно з ке­­рівником Іриною Вензловською також майстерно поп­ра­цювали над відображенням гасла «Україна – це ти і я» (на фото), і своїм живописним полотном  долучилися до загальної стрічки патріота.

Окрім арт-марафону та флешмобу, всі небайдужі учні шкіл та ви­хованці позашкільних закладів усієї області долучилися до бла­го­­дійної акції «Підсолодимо життя солдатам». Голова обласної спілки учасників АТО Олег Твердохліб подякував за тонни зіб­ра­ного варення, яке неодмінно доправлять до теперішніх воїнів у зону АТО. Частина солодких подарунків, зібраних дітьми нашого ра­­йону в рамках районної акції, була доставлена безпосередньо на Театральний майдан, решта – передана Шацькій спілці учас­ни­ків АТО та громадській організації волонтерів «Небайдужі». Крім солодощів, ва­­рення та меду, школярі зібрали ще й предмети першої необхід­ності, теплий одяг, медикаменти тощо.

Завершила акцію «Дитячий оберіг для воїна» колективна інста­ляція «Фото патріота». Акція проводилась у рамках комплексного бла­го­дійного творчого проекту патріотичного спрямування та Все­ук­­раїнського семінару-практикуму для голів обласних та місь­ких методичних об’єднань гуртків декоративно-ужиткового та об­­­ра­­зотворчого мистецтва «Методика формування цінностей гро­­­­мадянина і патріота засобами декоративно-ужиткового та об­ра­­зотворчого мистецтва».

Будинок дитячої та юнацької творчості також долучився до вис­тавкових матеріалів осередку національно-патріотичного ви­хо­вання «Маленькі патріоти» – «Наша творчість тобі, Україно!».

Ніна КОРЕЦЬ.