Головна Освіта Волинь активно долучається до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Волинь активно долучається до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

951

До проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» в області виявили бажання долучитись майже 200 команд закладів загальної середньої освіти. Загалом це наймасштабніші змагання для учнів за останні роки.

Про це розповіли начальник ОВА Юрій Погуляйко та амбасадор проєкту директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту з важкої атлетики, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Андрій Авраменко.

«Чому це важливо? Бо спорт – це основа фізичного здоров’я, дисципліни, розвитку лідерських якостей. Це один із способів самовиразитись, знайти нових друзів та перемогти страхи. Впевнений, зараз цього багато хто потребує. Тож це гарна нагода кожному проявити себе, а також навчитись здорової конкуренції та роботи в командах», – вважає начальник ОВА Юрій Погуляйко.

На учнів очікує 5 етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Та п’ять видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Реєстрація для участі у змаганнях уже розпочалася і триватиме до 1 лютого на офіційному ресурсі проєкту https://scl.gov.ua/

ВАЖЛИВО! Усі заходи в рамках проєкту будуть проводитися в координації з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити дітей від можливих ризиків, які можливі в наш час.