Головна Освіта Волинян та мешканців області запрошують до участі у ІХ Всеукраїнському форумі взаємодії...

Волинян та мешканців області запрошують до участі у ІХ Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку

856

Подія відбудеться з 29 по 30 березня 2023 року в онлайн форматі. Темою цьогорічного форуму є відновлення України та об’єднання зусиль громади, медіа, влади, бізнесу та небайдужих громадян заради цієї мети.

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Зареєструватися на захід необхідно до 17 березня 2023 року включно за посиланням: http://surl.li/fbxyg.

Організатор форуму – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти.

Детальніше про графік, контакти координаторів у яких можна отримати підтвердження акредитації спікерів в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.