Головна Освіта єРобота: переселенка з Харкова відкрила в Луцьку дитячу медіашколу

єРобота: переселенка з Харкова відкрила в Луцьку дитячу медіашколу

917

Ганна Карамишева-Борисенко разом з дитиною переїхала з Харкова до Луцька у травні минулого року. Вона розпочала шукати роботу й зареєструвалася на обліку в Луцькому міському центрі зайнятості. Жінка в Харкові працювала в медіашколі для діток, тож сподівалася знайти щось схоже, однак безуспішно.

Дізнавшись про держану програму «єРобота», пані Ганна відразу подала заявку на грант, аби відкрити власну справу. Вона отримала схвальну відповідь та відкрила в Луцьку “Дитяча медіа школа COOL Media School”.

Так, нині тут діти від 5 до 15 років можуть отримати знання з таких предметів, як медіа-маркетинг та журналістика, акторська майстерність та імпровізація, сторітелінг та ораторська майстерність, режисура та монтаж, сценічна мова та рух, блогерство та публічний виступ.

Пані Ганна продумувала свій бізнес-план до маленьких деталей, розписувала докладно кожен напрям роботи медіашколи.

«Я люблю продумувати всілякі деталі, обожнюю, коли щось створено «смачно», чим можна захоплюватись. Тому кожен предмет в моїй школі тематичний. Я вигадала логотип школи, визначила корпоративний колір, в який пофарбувала стіни, обирала відповідний до теми декор», – зазначила власниця «COOL Media School».

До речі, 4 березня в медіашколі день відкритих дверей😉

За інформацією Волинського обласного центру зайнятості

Бажаємо підприємиці процвітання та успішної реалізації усіх задумів💪