Головна Освіта У Шацьку відбувся обласний зліт учнівських лісництв

У Шацьку відбувся обласний зліт учнівських лісництв

3107

Нещодавно на базі Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька відбувся обласний зліт учнівських лісництв, який  провели працівники управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Урочисте відкриття відбулося в актовому залі коледжу. Юних лісівників Волині привітали заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, директор Шацького лісового коледжу Ігор Жмурко. Вони закликали присутніх брати активну участь у справі збереження природи та лісових масивів нашого краю, а переможцеві конкурсу – гідно представити Волинь на Всеукраїнському конкурсі.

У роботі зльоту взяли участь команди 25 шкільних лісництв.Першого дня вони презентували роботу своїх учнівських лісництв, ділилися досвідом та напрацьованими матеріалами. Другого – захищали науково-дослідницькі роботи та змагалися у практичному турі. Члени  всіх команд продемонстрували досить високий рівень як теоретичних, так і практичних знань, привезли гарні виставки. Викладачі Шацького лісового коледжу, які були членами журі також брали активну участь у проведенні практичного туру.

Практичні квести відбувалися на дослідних майданчиках та у дендропарку. Тут юним лісівникам довелося складати екзамени з лісівництва та мисливства, демонструвати практичні навички з лісівничої справи.

Учні випускних класів мали можливість не тільки продемонструвати, чого навчились у шкільних лісництвах, а й безпосередньо поспілкуватися з членами приймальної комісії, яка вже розпочала роботу, дізнатися про умови вступу та кількість бюджетних місць.

Всі учасники отримали подяки, грамоти, пам’ятні призи та подарунки, які вручила А гран-прі здобула команда Нуйнівського учнівського лісництва Камінь-Каширського району. Вона й представлятиме Волинь на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у Сумах.

Валентина Остапчук вручила всім учасникам грамоти, подяки, пам’ятні подарунки та призи від управління освіти, молоді та спорту Волинської ОДА, Волинського обласного еколого-натуралістичного Центру, управління лісового та мисливського господарства.

Заслужений працівник освіти України Ігор Жмурко відзначив: «Наш коледж завжди з радістю приймає юних лісівників, адже це  майбутні його студенти. Вони хоч на невеличкий час можуть потрапити в лісівничу Альма-Матер, оглянути навчальні аудиторії, бодай один день пожити в гуртожитку і відчути себе у ролі студента – захистити наукові роботи, взяти участь у практичних квестах з лісівництва, побувати у картинній галереї, музеях фауни та історії коледжу. Ці два дні з ними працювали наші досвідчені викладачі, які так само придивлялися до учасників зльоту, кращих вже запросили до нас на навчання».

Відділ організаційного забезпечення,внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.