Головна Освіта У Володимирі-Волинському провели засідання Школи лідерів учнівського самоврядування

У Володимирі-Волинському провели засідання Школи лідерів учнівського самоврядування

2070

18 лютого у Центрі позашкільної освіти відбулося засідання Школи лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Володимир-Волинської громади, на яке завітав заступник міського голови Андрій Гудим.

Творчі ідеї позитивне мислення та енергія, повна креативу – саме так в загальному можна описати традиційний збір лідерів учнівського самоврядування шкіл громади. Заступник міського голови привітав активну молодь, побажав усім цікавої та продуктивної роботи.

Учасникам було запропоновано взяти участь у іграх, за допомогою яких підлітки ближче познайомилися, дізналися багато цікавого про лідерство, його місце у нашому житті.

Запрошені коротко розповіли про свою діяльність у навчальних закладах, а ще влаштували цікавий батл для заступника міського голови Андрія Гудима і методиста управління освіти, молоді та спорту Оксани Стасюк, під час якого мали можливість ознайомитися з їхньою біографією.

Після спілкування з гостями, яке відбулося в теплій і невимушеній атмосфері, діти провели робочу нараду з підготовки програми проведення брейн-рингу на тему “Моя країна – незалежна Україна”.

До слова, вперше на засіданні були присутні лідери самоврядування опорного закладу “Загальноосвітня школа I – III ступенів с. Суходоли”, які відразу влилися в колектив.

Джерело