Головна Освіта Заступниця голови Волинської ОДА прочитала лекцію студентам ВНУ щодо ролі цифровізації в...

Заступниця голови Волинської ОДА прочитала лекцію студентам ВНУ щодо ролі цифровізації в умовах війни

1217

13 жовтня до реалізації освітнього процесу з освітньої компоненти «Сучасні інформаційні та комунікаційні технології в професійній діяльності» факультету економіки та управління Волинського національного університету імені Лесі Українки долучилась заступниця голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.

Заступниця розповіла здобувачам освіти про завдання та мету роботи Міністерства цифрової трансформації України, окреслила перспективи розвитку цифровізації в нашій державі й акцентувала увагу на важливості підвищення цифрової грамотності в сучасних умовах.

Перевірити цифрові навички та здобути додаткові знання, які на сьогодні є необхідністю для кожного, дозволяє національний тест на цифрову грамотність Цифрограм.

Цифрограм дає можливість виміряти реальний рівень цифрової компетентності особи шляхом перевірки базових знань та навичок із цифрової грамотності у шести сферах:

  • Основи комп’ютерної грамотності.
  • Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.
  • Створення цифрового контенту.
  • Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.
  • Безпека у цифровому середовищі.
  • Вирішення технічних проблем.

Після складання тесту кожен учасник тестування отримує електронний сертифікат, який засвідчує загальний рівень цифрової грамотності, загальну кількість набраних балів, а також кількість балів у кожній сфері компетентностей.

Крім того, сертифікат можна додати до свого резюме, адже в сучасному світі підтвердження високого рівня цифрової грамотності може збільшити шанси на працевлаштування.

Три найбільші платформи з пошуку роботи вже мають віконечко Цифрограм, куди можна завантажити результати тесту:

Для проходження тесту переходьте за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram.

Разом переможемо!