Головна Листи Володимирчан кличуть на благодійний книжковий ярмарок

Володимирчан кличуть на благодійний книжковий ярмарок

688

23 жовтня з 11:00 до 14:00 поблизу культурно-мистецького центру у Володимирі відбудеться черговий  книжковий ярмарок “Книга за життя”, що спрямований на збір коштів для ЗСУ.

Організований волонтеркою Ольгою Жигуновою ярмарок уже проводився у внутрішньому дворі Домініканського монастиря 25 вересня. Тоді захід об’єднав багатьох поціновувачів літератури, мистецтва та історії. Оскільки не усі книги вдалось реалізувати, акцію вирішили продовжити.

Відтак усі охочі можуть передати україномовні книги зі своїх домашніх бібліотек  на благодійність та придбати нові з представленого на ярмарку асортименту. Окрім цього, в межах ярмарку відбудеться продовження акції “Ворожу літературу на макулатуру, а гроші – на ЗСУ”, долучившись до якої жителі громади можуть здати на макулатуру книги російською мовою.

Всі кошти, вторговані на ярмарку, будуть передані на потреби військовослужбовців однієї з військових частин, що дислокується у Володимирі.

“Дякуємо усім, хто приніс свою літературу для цієї справи. Ініціатива триватиме близько двох тижнів, тож усі , хто має бажання долучитися, можуть приносити свої книги у кав’ярню “Люкке ” та придбати нове та цікаве на ярмарку, у центрі міста, біля культурно – мистецького центру”, – йдеться у дописі волонтерки Ольги Жигунової у фейсбуці.

Детальніша інформація за номером телефону: 096 879 97 61.