Головна Освіта Бриніла школа українськими піснями

Бриніла школа українськими піснями

3090

Минулий тиждень видався насиченим на конкурси та свята у школі І-ІІ ст. с. Смоляри Світязькі.

Прекрасне свято, яке хоч і прийшло до нас із-за кордону, але припало до душі всім українцям – це День святого Ва­лентина, день всіх закоханих. Саме того дня, 14 лютого, в нашій школі відбулося свято під назвою «Мелодія двох сердець» (керівник О.Цвид), на якому учні взяли участь у цікавих кон­курсах та розвагах.

Також у нас проходив шкільний конкурс читців, присвячений 199-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. За підсумками конкурсу, І місце здобула учениця 6-го класу Вікторія Сіжук, ІІ – учениця 4-го класу Іванна Оксюта, ІІІ – учениця 8-го класу Вікторія Пасько.

А 18 лютого бриніла школа українськими піснями, майоріла різнобарв’ям нетрадиційних вишиванок, адже у нас проходив шкільний конкурс фольклорних колективів під назвою «Як у нас на Україні…». Участь у конкурсі взяли учні усіх класів на чолі з класними керівниками, які підготували різноманітні обрядові дійства: «Коляда» (учні 9-го класу), «Водіння кози» (учні 5-го класу), «Щедрий вечір» (учні 7-го класу), «Зустріч весни» (учні 1-4 класів), «Проводи русалок» (учні 6-го класу), «Обряд сва­тання» (учні 8-го класу). Виступи учасників вразили різно­маніттям українських звичаїв, традицій, вірувань, які показали, що українці споконвіку вміли і працювати, і весе­литись. Минають роки, змінюються покоління, а народна твор­чість, народна обрядовість зберігається і продовжує жити. За під­сум­ками цього конкурсу нашу школу на районному рівні пред­ставлятимуть учні 1-4 класів із обрядовим дійством «Зустріч весни». Відповідно ІІ місце посіли учні 7-го класу, ІІІ – учні 5-го класу.

Свята закінчуються, а приємні враження залишаються, бо хороший настрій та емоційне піднесення отримали не лише переможці конкурсів, а й учасники та глядачі.

Надіюсь, що попереду на нас чекають цікаві конкурси та свята, де знову кожен із нас матиме можливість показати свої таланти, – ділиться інформацією учениця 9-го класу Вікторія Горніч.