Головна Військо З таким прикордонником і державний кордон під надійною охороною

З таким прикордонником і державний кордон під надійною охороною

3503

29 січня в адміністрації Державної прикордонної служби України відбулися урочисті заходи з відзначення кращих дільничних інспекторів прикордонної служби за підсумками роботи у 2012 році.

Був серед винуватців свята і шачанин Віктор Пех, дільничний інспектор прикордонної служби 1-ї категорії, старшина відділу прикордонної служби «Піща».

Під час урочистостей голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин подякував дільничним інспекторам прикордонної служби за високий внесок у забезпечення надійної охорони дер­жавного кордону України. З рук керівника державного прикордонного відомства Віктор Пех отримав відомчу відзнаку «Кращий діль­ничний інспектор прикордонної служби 2012 року» та документи на службовий квадроцикл марки «POLARIS». А вже 7 лютого ця техніка була привезена у відділ прикордонної служби «Піща» першим заступником начальника Пів­нічного регіонального управління – началь­ником штабу, генералом-майором Олегом Медведчуком.

До обов’язків прикордонних дільничних інспекторів відноситься протидія організованим проявам протиправної діяльності на держав­ному кордоні, підтримання правил прикор­донного режиму та режиму державного кордону, залучення мешканців прикордоння до охорони державного кордону, робота з представниками місцевого самоврядування. Усі ці завдання з успіхом виконуються молодим прикордонником. Ось і нагороди не забарилися.

Віктор Петрович Пех в державній прикор­донній службі України з 2004 року. Як говориться у службовій довідці за час служби зареко­мен­дував себе з позитивної сторони. У 2012 році Віктор Пех разом зі своїми колегами затримав порушників законодавства з прикордонних питань та вилучив у них контрабандних товарів у чотирьох випадках на суму 118 800 грн.

Є вже і в цьому році позитивні приклади службової діяльності старшини Віктора Пеха. 18 січня він разом зі старшиною Миколою Піса­чуком на відстані п’яти метрів від держкордону затримали гро­мадянина України з десятьма ящиками горілчаних виробів. По­передня сума контрабандного товару складає близько 4 000 грн.

В День Захисника Вітчизни хочеться побажати Віктору Пеху подальших успіхів  у роботі на захисті державного кордону України та родинного благополуччя.

Віктор ГРИЦЮК.