Головна Право На Волині організаторам виробництва і збуту амфетаміну в особливо великих розмірах повідомлено...

На Волині організаторам виробництва і збуту амфетаміну в особливо великих розмірах повідомлено про підозру

1348

Членам організованої групи, які налагодили на Волині виробництво і збут амфетаміну в особливо великих розмірах, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками Управління стратегічних розслідувань та Головного управління Національної поліції в області викрито організовану злочинну групу й припинено діяльність нарколабораторії,  де щомісяця виготовлялося близько кілограма амфетаміну.

Слідство вважає, що упродовж 2019-2020 року п’ятеро громадян, налагодивши функціонування лабораторії, виготовляли психотроп в особливо великих розмірах та реалізовували його на території Волині.

10 серпня 2020 року під час чергового збуту партії амфетаміну правоохоронці затримали організатора злочинного угрупування та чотирьох його спільників.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків у приміщенні нарколабораторії, оселях та транспортних засобах фігурантів вилучено  500 г готових до вживання психотропів, гроші,одержані від незаконного промислу, складові і обладнання для виготовлення й фасування амфетаміну, мобільні телефони, банківські картки, пістолет, гвинтівку та чорнові записи.

П’ятьом громадянам, один з яких уже був судимим, повідомлено про підозру у вчиненні в складі організованої групи незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України), а трьом із них – ще і у незаконному придбанні й зберіганні прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 311 ККУ).

Прокурори клопотатимуть про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Пресслужба прокуратури області