Головна Право Чотирьох волинян оштрафували за спроби підкупити поліцейських

Чотирьох волинян оштрафували за спроби підкупити поліцейських

773

Луцький міськрайонний суд, затвердивши угоди про визнання винуватості, укладені між прокурорами Луцької місцевої прокуратури та чотирма волинянами, обвинуваченими у наданні неправомірної вигоди поліцейським (ч.1 ст. 369 КК України), призначив усім їм покарання у виді штрафу.

За тисячу гривень хотів залагодити із поліцейськими питання щодо не притягнення до адміністративної відповідальності 22-річний житель одного із сіл Ківерцівського району, який 25 червня 2020 року у селі Милуші Луцького району керував автомобілем, не маючи посвідчення водія.

Покаранням за вчинення цього правопорушення став штраф у розмірі 8500 грн.

32-річний мешканець одного із сіл Луцького району, бажаючи уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху та керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, 24 травня 2020 року пропонував працівникам поліції у Луцьку 1500 грн.

28-річний лучанин 08 травня 2020 року хотів відкупитися від відповідальності за керування авто нетверезим за 5000 грн., а 28-річний мешканець селища Колки, який мало того,що перебував п’яний за кермом, то ще і не мав документів на право керування – 28 травня 2020 року запропонував поліцейським срібний ланцюжок вартістю майже 6500 грн.

Усім трьом любителям керувати автомобілем у стані алкогольного сп’яніння суд призначив покарання у виді штрафу в розмірі 10200 грн.

У засуджених також конфісковано предмет неправомірної вигоди – гроші і срібну прикрасу.

Пресслужба прокуратури області