Головна Право Членів організованої злочинної групи наркоторговців на Волині взяли під варту

Членів організованої злочинної групи наркоторговців на Волині взяли під варту

1847

За принципової позиції прокуратури Волинської області усім членам організованої злочинної групи, яких підозрюють у контрабанді в Україну з Республіки Польща прекурсорів в особливо великих розмірах, а також у незаконному придбанні, перевезенні з метою збуту та збуті в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.

Про це Шацькому краю повідомили у Прокуратурі Волинської області

Нагадаємо, волинськими правоохоронцями припинено діяльність злочинної групи, яка діяла з липня 2019 року та налагодила канал постачання прекурсорів із Європи в Україну. Організатором її був 46-річний мешканець міста Нововолинська Волинської області.

Зафіксовано понад 20 епізодів злочинної діяльності членів ОЗГ.

У ході санкціонованого судом обшуку автомобіля організатора злочинної групи 21 листопада 2019 року вилучено майже 100 таблеток з вмістом прекурсорів, що становить особливо великий розмір.

Восьми учасникам організованої злочинної діяльності, в тому числі організатору ОЗГ, повідомлено про підозру  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2,3 ст. 307 КК України. ч. 3 ст. 311, ч.3 ст. 305 КК України.

Зауважимо, що за скоєння таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.