Головна Право День відчинених дверей в приміщенні міліції

День відчинених дверей в приміщенні міліції

4254

13 листопада понад двадцять школярів  «захопили» приміщення райвідділу міліції і засипали його працівників нескінченними питаннями.

А відбувалося це в день відчинених дверей, який організували та провели для місцевих дітлахів працівники Шацького РВ УМВС. Його начальник Андрій Деркач розповів школярам про особливості роботи працівників органів внутрішніх справ, призначення та види спецзасобів, які використовують працівники міліції у своїй службовій діяльності; ознайомив присутніх школярів з історією, класифікацією, тактико-технічними характеристиками пістолета Макарова та автомата Калашникова; розповів цікаві факти з історії озброєння міліції в Україні, про особливості роботи дозвільної системи, повідомив про правила отримання дозволу та умови зберігання зброї. З великим інтересом старшокласники ознайомилися зі змістом криміналістичної валізи.

Начальник ВДАІ Шацького РВ УМВС Ігор Крат під час свого виступу зазначив, що в період з 11 по 17 листопада цього року в районі проходить Національний тиждень безпеки дорожнього руху, та провів профілактичну бесіду з тематики безпеки дорожнього руху пішоходів та велосипедистів.

Цей день став справжньою подією для старшокласників. Школярі з задоволенням приміряли індивідуальні засоби захисту – бронежилети та каски, розглядали пістолети та автомати. Також учні ознайомилися з роботою чергової частини та оглянули кімнати попереднього затримання. Всі із піднесеним настроєм залишали  приміщення райвідділу.

– Мені сподобалось, я б ще раз прийшов, – поділився враженнями один зі  старшокласників.

Задоволеними залишились і вчителі, адже безпосереднє спілкування дітей з міліціонерами та наочна демонстрація переконливіші за звичайні уроки правознавства. Самі ж правоохоронці сподіваються, що екскурсія по райвідділу, знайомство із міліцейськими буднями, щира зацікавленість школярів і безліч запитань, які виникли в них у цей день, убереже дітлахів від протиправних вчинків в дорослому житті.

Олена Костюк,
інспектор по роботі з населенням Шацького РВ УМВС.