Головна Свято Вони — господарі землі, господарі своєї країни!

Вони — господарі землі, господарі своєї країни!

3288

Осінь – найдорожча серцю хлібна пора. Саме в цей час, починаючи з 1993 року, у третю неділю листопада в Україні щорічно відзначають День працівників сільського господарства. Без перебільшення, це всенародне свято, оскільки від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь.

Вшанувати сільських трударів в переддень свята зібралися в залі засідань районної ради представники влади, керівники установ та організацій району.

Вітальне слово для колег та всіх працівників сільського господарства пролунало з вуст Галини Носуліч, начальника управління агропромислового розвитку Шацької РДА. Галина Антонівна відмітила внесок людей, для яких нелегка праця сільгоспвиробника була і залишається сенсом життя. З нагоди свята побажала всім присутнім в залі ветеранам праці, механізаторам, фермерам, спеціалістам сільського господарства, тим, хто своєю невтомною працею забезпечує нам щедрі врожаї, сімейного затишку, щастя, благополуччя, достатку, здійснення всіх задумів та сподівань.

Приєднались до побажань голова Шацької РДА Володимир Найда та голова Шацької районної ради Володимир Голядинець. В свою чергу, вони відмітили Почесними грамотами та подарунками власників особистих селянських господарств: Сергія Дубину (с. Грабове), Володимира Корця (с. Прип’ять), Ігоря Кореня (с. Піща) та керівника СВК «Заповіт» Тетяну Гущу (с. Піща). Представник народного депутата Верховної Ради України Степана Івахіва Володимир Бащук від свого імені та імені Степана Петровича відмітив кращих аграріїв сільськогосподарського комплексу району подарунками та грамотами. Годинником голови Верховної Ради України був відзначений директор ТОВ ім. Б.Хмельницького Михайло Федун. До речі. Михайлу Митрофановичу на урочистостях в області було оголошено Подяку та вручено цінний подарунок від народного депутата України Катерини Ващук. Від голови Волинської обласної ради були оголошені подяки та вручені годинники Василю Данилюку, власнику особистого селянського господарства (с. Прип’ять), Галині Штандер, техніку штучного запліднення СОК «Барвінок» (с. Самійличі). Подяку від Волинської обласної державної адміністрації оголошено Піщанському сільському голові Івану Бранчуку, Почесну грамоту від департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА отримала Ольга Турич, головний спеціаліст управління агропромислово розвитку Шацької РДА, а Галині Янчук, заготівельнику молока СОК «Барвінок», виголошено подяку від директора департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Слова вдячності на адресу працівників сільського господарства висловив директор ТзОВ «Шацький молокозавод» Михайло Поліщук, адже виробництво продукції підприємства залежить від кількості зданої сировини. Михайло Михайлович подякував всім за плідну роботу і відзначив грошовими подарунками кращих здавачів району.

А віночок музичних вітань від народного аматорського колективу «Горлиця» та вокально-інструментального ансамблю «Веретено» Шацького РБК додали святково настрою тим, хто є господарем на своїй землі.

Ліана МИСЮРИНА.