Головна Право На Любомльщині правопорушника притягнуть до адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності

На Любомльщині правопорушника притягнуть до адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності

3949

Під час спільного рейду поліцейських та представників організації українського товариства мисливців та рибалок у полі, неподалік від райцентру Любомль, виявлено 64-річного правопорушника, котрий всупереч закону здійснив спалювання сухої трави. На чоловіка складено адміністративний протокол за  ст. 77-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Подія трапилася 1 березня. Співробітники Любомльського відділу поліції спільно із представниками районної організації українського товариства мисливців та рибалок під час профілактичного відпрацювання щодо забезпечення охорони тваринного та рослинного світу на території Любомльської ОТГ, виявили пожежу сухої трави на відстані 500 метрів від райцентру Любомль.

При наближенні до місця займання правоохоронці виявили  чоловіка, який перебував неподалік від ділянки займання. Поліцейські встановили, що протиправні дії скоїв 64-річний мешканець районного центру. Спільними зусиллями пожежу було локалізовано.

Правопорушника доставили до відділу поліції, де працівники Державної екологічної інспекції  склали на нього  адміністративні матеріали за порушення вимог ст. 77-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне випалювання рослинності або її залишків). Тепер за протиправні дії чоловіку загрожує від 170 до 340 грн. штрафу.

Любомльський відділ поліції Волинської області