Головна Право На Волині поліція здійснює превентивні заходи щодо дотримання карантинних обмежень

На Волині поліція здійснює превентивні заходи щодо дотримання карантинних обмежень

1168

За період введення локдауну, із 8 січня 2021 року, правоохоронці провели 196 відпрацювань щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень. Загалом перевірили понад тисячу закладів (магазинів, кафе, ресторанів тощо).

Щоденно на території області працює близько чотирьох десятків  мобільних груп, у тому числі спільні із представниками Держпродспоживслужби.

Під час перевірок за три дні, з 8 по 10 січня, поліцейські виявили 92 порушення. У результаті – склали 10 протоколів за  ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами) та винесли 82 постанови ч. 2 ст. 44-3 (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Сектор комунікації поліції Волинської області