Головна Право На Волині за добу викрито мережу незаконних гральних закладів та вилучено в...

На Волині за добу викрито мережу незаконних гральних закладів та вилучено в них майна на понад 3 мільйони гривень

1569

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області та Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за останню добу  припинено діяльність двох нелегальних покер-клубів та викрито мережу гральних закладів, де в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги у сфері грального бізнесу під виглядом інтерактивних клубів та шляхом доступу через мережу «Інтернет» до віртуальних казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

Щодо чотирьох гравців, які перебували в гральних закладах, складено адміністративні протоколи за ознаками вчинення правопорушення,  передбаченого ст. 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення (участь в організованих азартних іграх).

У межах порушеного кримінального провадження про незаконне заняття гральним бізнесом у ході обшуків у нелегальних гральних закладах виявлено та вилучено обладнання, за допомогою якого клієнтам надавались послуги доступу до азартних ігор, на суму понад 3 млн грн.

Внесено клопотання про арешт вилученого майна.

Робота із викриття та припинення діяльності в області незаконних гральних закладів триває.

Пресслужба прокуратури області