Головна Право На Волині за вимагання й одержання неправомірної вигоди перед судом постане посадовець...

На Волині за вимагання й одержання неправомірної вигоди перед судом постане посадовець Держпродспоживслужби

1194

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо посадовця Луцького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в області, викритого на вимаганні й одержані неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що за визначену ціну чиновник сприяв у державній реєстрації потужностей суб’єктів господарювання, а також не вживав заходів реагування на виявлені під час перевірок порушення.

Затримали його 4 березня 2020 року після одержання 7500 грн від представника приватного підприємства за сприяння в державній реєстрації складських приміщень для зберігання харчових продуктів без проведення належних заходів контролю.

Посадовця обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.3 ст. 368 КК України, й невдовзі він постане перед судом.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури  області